mapa stránek obchod@autoboxy-nosice.cz +420 777 320 059 tisk stránky

O firmě

Firma AUTOPROFI Makovský je provozovatelem specializovaného obchodu a půjčovny AUTOBOXY A NOSIČE v Ústí nad Labem. Jsme významným prodejcem střešních nosičů mnoha značek na českém trhu. Svým osobním přístupem ke každému zákazníkovi a širokou škálou služeb v této oblasti si firma vybudovala stálou klientelu, která se neustále rozšiřuje. Narozdíl od mnohých internetových "překupníků" svým zákazníkům nabízíme praktické znalosti a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Prodáváme a montujeme originální střešní nosiče Thule na všechny typy vozidel všech značek. Dále mnoho variant střešních boxů, střešních i zadních nosičů kol a další příslušenství.

Naše půjčovna slouží zákazníkům, kteří využijí střešní nosič či box minimálně, nebo si jej nechtějí z jakéhokoli důvodu pořizovat.

Další službou v této oblasti je komisní prodej. Touto činností nabízíme zprostředkování prodeje Vašeho nepotřebného nosiče nebo boxu, v opačném případě koupi použitých za příznivější cenu. Do komisního prodeje přijímáme pouze věci v bezvadném technickém stavu.

Dále zajišťujeme náhradní díly, servis a opravy nosičů a boxů.

Dalším neméně významným produktem našeho obchodu jsou sněhové a terénní řetězy na osobní, 4x4, nákladní a speciální vozidla, lesnické a zemědělské stroje. Kvalitu a spolehlivost těchto řetězů oceňují jak majitelé osobních vozidel tak i profesionální řidiči nákladních automobilů a speciálních strojů.

Ochrana osobních údajů Prohlášení o přístupnosti Podmínky užití HTML 5 CSS 3